Dvořákova, příspěvková organizace


   Soutěže



Výsledky žáků ZUŠ Nejdek v soutěžích ve šk. roce 2016/2017

Poř. čsl. Datum soutěže Název soutěže Pořadatel Nástroj/ předmět Kategorie Jména soutěžících Umístění Učitel
1 srpen 2016 Lesy kolem nás Městská knihovna Nejdek výtvarný obor
Anna Dejlová
Tomáš Bršťák
Lada Ilečková
1. místo
2. místo
3. místo
J. Janků
2 říjen 2016 Lesy kolem nás – krajské kolo Krajská knihovna K. Vary, Lesy ČR výtvarný obor
Anna Dejlová
Lada Ilečková
Tomáš Bršťák
1. místo
2. místo
3. místo
J. Janků
3 listopad 2016 Komiks podle legend – krajská soutěž Ostrov, Kulturní středisko výtvarný obor
Aneta Svitáková 2. místo J. Janků
4 13.-14.2017 Karlovarský skřivánek – krajské kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary zpěv A2 Kristýna Sekotová
Lenka Rakytová
2. místo s post.
3. místo s post.
J. Ronešová
5 13.-14.2017 Karlovarský skřivánek – krajské kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary zpěv C1 Adriana Hlávková 3. místo s post. J. Uhlíková
6 březen 2017 Jak vidím Severní Ameriku Knihovna Nejdek výtvarný obor 6 – 8 let



9 – 10 let
Emma Šambergrová
Hana Schwarzová
Nela Bourová

Markéta Kloubková
Adéla Beluczová
Karolína Stehlíková
1. místo
2. místo
3. místo

1. místo
2. místo
3. místo
J. Janků
7 20. 3. 2017 Karlovarský skřivánek – celostátní kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary zpěv A2 Kristýna Sekotová 2. místo J. Ronešová
8 21. 3. 2017 Karlovarský skřivánek – celostátní kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary zpěv C1 Adriana Hlávková čestné uznání J. Uhlíková
9 25. 3. 2017 Soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry – krajské kolo. ZUŠ Mariánské Lázně jazzové soubory a orchestry B2 II. kategorie Taneční orchestr Steam 1. místo* K. Roneš
* Pozn.: Zvláštní ceny v průběhu soutěže orchestrů Lucie Levová (kytara) Zvlášní cena poroty za interpretační výkon M. Baumgärtl
10 duben 2017 Soutěžní přehlídka výtv. oboru – krajské kolo ZUŠ Chodov výtvarný obor II. (7 – 13 let)
1. skupina


2. skupina



III. (14 – 20 let)

kolektivní práce



kolektivní práce



Michalcová
Kracík
Kaššáková
Dellingerová
Hospers

zlaté pásmo
postup do úst. kola

stříbrné pásmo
postup do úst. kola

stříbrné pásmo
postup do úst. kola
J. Janků
11 21. 4. 2017 Teplické flautohry Konzervatoř Teplice zobc. flétna 7. kat Adéla Bolváriová ČU 1. stupně K. Roneš


Výsledky žáků ZUŠ Nejdek v soutěžích ve šk. roce 2015/2016

Poř. čsl. Datum soutěže Název soutěže Pořadatel Nástroj/ předmět Kategorie Jména soutěžících Umístění Učitel
1 09.-10.2015 Lesy kolem nás Lesy ČR, Krajská knihovna K. Vary výtvarný obor ZUŠ 6-11 let

ZUŠ 12-15 let
Kristýna Sekotová
Tomáš Bršťák
Adam Escha
Filip Kracík
2. místo
3. místo
1. místo
2. místo
J. Janků
2 09.-10.2015 Celostátní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež
ročník B16, Brno
Sdružení pro Brněnskou 16 a alternativní film
TIC Brno
výtvarný obor film Joan Miró kolektiv
Dominik Jiruše,
Jirka Macek,
Radka Janků,
Adéla Brucknerová, Stáňa Wolfová,
Saša Marešová, Karolína Svobodová
Cena za výtvarné zpracování filmu J. Janků
3 09.12.2015 Plníme dětská přání KÚ Karlovarského kraje výtvarný obor 12-15 let Anna Kaššáková 3. místo J. Janků
4 14.12.2015 Navrhni projekt – Nejdek útulný, regionální kolo Ministerstvo pro místní rozvoj výtvarný obor kat. od 14 let Stanislava Wolfová
Dominik Jiruše
Jiří Macek
3. místo J. Janků
5 9. 2. 2016 Karlovarský skřivánek – krajské kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary zpěv C1 Adriana Hlávková 3. místo s postupem J. Uhlíková
6 16. 2. 2016 Soutěž ZUŠ – okresní kolo ZUŠ Chodov klávesy V. Ladislav Rakyta 1. místo s postupem K. Roneš
7 4. 3. 2016 Soutěž ZUŠ – krajské kolo ZUŠ Sokolov klávesy V. Ladislav Rakyta 1. místo K. Roneš
8 18. 3. 2016 Soutěž ZUŠ – krajské kolo ZŠ a ZUŠ K. Vary sborový zpěv A1 Pěvecký sbor Pinocchio zlaté pásmo,
Zvláštní ocenění za interpretaci písně Týnom, tánom
J. Ronešová
9 16. 4. 2016 Soutěž pěveckých sborů NIPOS Artama sborový zpěv 2B Pěvecký sbor Komoráček zlaté pásmo J. Uhlíková
10 24.4.2016 Karel IV. Očima dětí KÚ Karlovarského kraje, Knihovna K. Vary výtvarný obor 12-15 let Filip Kracík 2. místo J. Janků
Adam Eschka
David Šimek
Denisa Straková
Eliška Stejskalová
Barbora Michalcová
Kateřina Lajtárová
Tereza Sekotová
Aneta Svitáková
Marie Horáková
Adéla Koubová
11 13. 5. 2016 Auto snů krajská,Witte Nejdek výtvarný obor 8-10 let Anežka Plasová 1. místo J. Janků
Adéla Dvořáčková
12 9. 6. 2016 Asie Městská knihovna Nejdek výtvarný obor I. Petra Holíková 1. místo J. Janků
Dvid Topylnyckij 2. místo
Ondřej Soukup 3. místo
II. Simona Holíková 1. místo
Ella Žahourová 2. místo
Tereza Šimonková 3. místo
III. Eliška Stejskalová 1. místo
Adam Eschka 2. místo
Anna Dellingerová 3. místo
IV. Tezera Mansfeldová 1. místo
Adéla Koubová 2. místo
Dagmar Ježková 3. místo
13 16.06.16 Karel IV. Očima dětí- celostátní Národní pedagog. Muzeum a Knihovna J. A. Komenského, MŠMT výtvarný obor III. Adéla Koubová Zvláštní cena za kresbu J. Janků


Výsledky žáků ZUŠ Nejdek v soutěžích ve šk. roce 2014/2015

Poř. čsl. Datum soutěže Název soutěže Pořadatel Nástroj/ předmět Kategorie Jména soutěžících Umístění Učitel
1 Září – pros.
2014
Plníme dětské sny Krajský úřad
Karlovarského kraje
výtvarný obor Mladší žáci
"Pohádkové
bytosti z
použitých
materiálů"







středoškoláci
"Stavby
Karlovarského
kraje"
Tereza Šimonková, Eliška Finková, Aneta Janová,
Sára Bielová, Simona Holíková

Karolína Lucovičová, Klára Dvořáková, Eliška Dáňová, Štěpánka Dáňová

A. Brucknerová
K. Svobodová
Radka Janků
2. místo






3. místo




1. místo
2. místo
3. místo
J. Janků
2 prosinec
2014
Vánoční kapr Knihovna Nejdek výtvarný obor kategorie kolektivy žáci VO 3. místo J. Janků
3 19.2.2015 Okresní kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZUŠ Bečov sólový a komorní zpěv 0. kat. sólo


I. kat. sólo

IV. kat. sólo

VIII. kat. sólo
I. kat. kom. zp.
.
K. Sekotová
T. Meruňková
Daniel Joudal
T. Šimonková
V. Meruňková
A. Provazníková
Tereza Sekotová
Erika Hargreaves
duo T. Šimonková,
V. Meruňková
1. místo, post.
1. místo, post.
3. místo
1. místo, post.
2. místo
1. místo
3. místo
1. místo, post.
1. místo
.
J. Ronešová
4 19.2.2015 Okresní kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZUŠ Bečov sólový a komorní zpěv 0. kat. sólo
I. kat. sólo
III. kat. sólo
Kamila Fedaková
Květa Pelikánová
Veronika Kraklová
2. místo
1. místo
3. místo
J. Uhlíková
5 25.02.2015 Okresní kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZUŠ A. Dvořáka
Karlovy Vary
Zobcová flétna I. kat.
II. kat.
III. kat.
III. kat.
V. kat.
VI. kat.
Anežka Plasová
Vojtěch Trtík
Petra Bolváriová
Sára Bielová
Adéla Bolváriová
Radka Janků
2. místo
3. místo
2. místo
2. místo
1. místo, post.
2. místo
K. Roneš
6 25.02.2015 Okresní kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZUŠ A. Dvořáka
Karlovy Vary
Trubka II. kat.
III. kat.
Štěpán Půta
Jindřich Částka
1. místo, post.
1. místo, post.
K. Roneš
7 13.03.2015 Krajské kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary sólový zpěv
0. kat.
III. kat.
Tereza Meruňková
Kristýna Sekotová
Erika Hagreaves
3. místo
3. místo
2. místo
J. Ronešová
8 19.03.2015 Krajské kolo celostání soutěže ZUŠ MŠMT / ZUŠ Cheb Zobcová flétna V. kat.
Adéla Bolváriová
1. místo
K. Roneš
9 28.03.2015 Krajská soutěž dětských pěvec. sborů
NIPOS - Artama Sborový zpěv
II b
Pěvecký sbor Komoráček
2. místo
J. Uhlíková
10 24. - 26.04. 2015 Teplické flautohry
Konzervatoř Teplice Zobcová flétna

Radka Janků
Adéla Bolváriová
čestné uznání 2. místo
K. Roneš

 
Výsledky žáků ZUŠ Nejdek v soutěžích ve šk. roce 2013/2014


Poř. čsl. Datum soutěže Název soutěže Pořadatel Nástroj/ předmět Kategorie Jména soutěžících Umístění Učitel
1
Fantazii se meze nekladou Karlovarský kraj VO

1. místo J. Janků
2 04.12.2013 Navrhni projekt Ministerstvem pro místní rozvoj, krajské kolo výtvarný obor kat. od 14 let Radka Janků
Adéla Brucknerová
Pavlína Koubková
Dominik Jiruše
1. místo J. Janků
3 07.12.2013 Vánoční světlo - lampa Knihovna Nejdek výtvarný obor kategorie kolektivy skupiny po, út, čt 3. místo J. Janků
4 9.12.2013 Plníme dětská přání Krajský úřad
Karlovarského kraje
výtvarný obor kategorie kolektivy Anežka Pancová
Jitka Pancová

12 žáků
čt. starší
1. místo


4. místo
J. Janků
5 12.12.2013 Navrhni projekt Ministerstvem pro místní rozvoj, regionální kolo výtvarný obor kat. od 14 let Radka Janků
Adéla Brucknerová
Pavlína Koubková
Dominik Jiruše
3. místo J. Janků
6 10.02.2014 Karlovarský skřivánek – krajské kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary – Rybáře sólový zpěv
Aneta Holzknechtová
Kristýna Sekotová
3. místo s post.
čestné uznání
J. Ronešová
7 11.02.2014 Karlovarský skřivánek – krajské kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary – Rybáře sólový zpěv
Adriana Hlávková čestné uznání J. Uhlíková
8 20.02.2014 Okresní kolo národní soutěže ve hře na kytaru – sólo, kom. hra ZUŠ Nejdek hra na kytaru II. Aneta Svitáková 1. místo s postupem M. Baumgärtl
9 18.03.2014 Krajské kolo národní soutěže ve hře na kytaru – sólo, kom. hra ZUŠ Kraslice hra na kytaru II. Aneta Svitáková 1. místo s postupem M. Baumgärtl
10 24.03.2014 Karlovarský skřivánek – ústřední kolo Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary – Rybáře sólový zpěv
Aneta Holzknechtová čestné uznání J. Ronešová
11 05.04.2014 Krajské kolo národní soutěže orchestrů ZUŠ ZUŠ Mariánské Lázně Orchestry Jazzové a ostatní orch. Taneční orchestr Steam 2. místo K. Roneš
12 26.04.2014 Teplické flautohry Konzervatoř Teplice zobcová flétna 6. Adéla Bolváriová
Radka Janků
2. místo
čestné uznání I.st.
K. Roneš
13 červen 2014 Projekt „Jak vidím Austrálii“ Městská knihovna Nejdek výtvarný obor 6 – 11 let


12 – 15 let


Tereza Šimonková
Anna Kaššáková
Adéla Hospers
Tereza Mansfeldová
Johanka Košnerová
Adéla Bolváriová

David Halapej
Michaela Ogola
Tereza Schlosserová
Adéla Koubová
1. místo
2. místo
3. místo
1. místo
2. místo
3. místo


speciální ocenění
J. Janků
14 1. 6. 2014 celostátní soutěž o nejlepší botanickou ilustraci "Malujeme s Botany" Botany.cz výtvarný obor
Dagmar Ježková 2. místo J. Janků
 

Aktualizováno
12.11.2017
 

Základní umělecká škola Nejdek, Dvořákova, příspěvková organizace
Dvořákova 367, 362 21 Nejdek, tel.: 353925125, e-mail:   zusnejdek@volny.cz